НАГОРОДИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТОЛИЦІ ІННОВАЦІЙ (iCAPITAL)

ДЕДЛАЙН: 18 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 1 200 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Європейська нагорода за найбільш інноваційні екосистеми міст. Нагорода підвищить авторитет міст, які розробили та впровадили інноваційну політику; встановлені рамки, які сприяють проривним інноваціям; підвищити привабливість міста для інвесторів, промисловості, підприємств і талантів; допоміг налагодити зв’язки та зміцнити зв’язки з іншими містами, сприяючи тиражуванню кращих практик у сфері інновацій; посилення участі громадян у процесі прийняття рішень; і підтримував стійкість міст.

Сфера застосування

Традиційна міська інноваційна екосистема відкривається для нових моделей інновацій, залучаючи громадян, забезпечуючи їхню участь у процесі прийняття рішень і зміцнюючи демократію та права. Все більше міст виступає в якості випробувального полігону для інновацій і запускає ініціативи, які орієнтовані на людей, щоб знайти рішення для соціальних викликів, таких як зміна клімату, цифровізація, стале зростання або соціальна згуртованість, у тому числі за допомогою нових починань, таких як рішення, засновані на природі, і ЄС Місії

Суспільне надбання має особливий виклик у пошуку ефективних шляхів забезпечення інтеграції цих практик у звичайний процес міського розвитку. Успішні практики є особливо важливими для підвищення спроможності міста залучати та утримувати нові ресурси, кошти та таланти для стимулювання зростання проривних інновацій. Більше того, співпраця та зміцнення синергії між інноваційними екосистемами сприяють розвитку та стійкості міст до вирішення міських проблем і надихають багато інших міст йти подібним шляхом.

Новий європейський інноваційний порядок денний визначає бачення використання потужності інновацій для стимулювання економічного зростання, соціального прогресу та сприяння зеленому та цифровому переходу в Європі. Порядок денний наголошує на необхідності стратегічних інвестицій у ключові технології, включаючи глибокі технології, а також для зміцнення та кращого зв’язку інноваційних екосистем через тіснішу співпрацю між регіонами, щоб усунути інноваційний розрив.

З цієї причини нагороди Європейської столиці інновацій визнають роль міст як каталізаторів місцевої інноваційної екосистеми та стимулюватимуть нову діяльність, спрямовану на стимулювання кардинальних інновацій.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-EIC-2024-ICAPITAL-PRIZE-02-1