МОБІЛІЗАЦІЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ УЧАСТІ В БІОСИСТЕМАХ І ПІДТРИМКА СТРАТЕГІЇ РОЗШИРЕННЯ CBE JU ТА ЇЇ ПЛАНУ ДІЙ

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 213 680 072,22 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Відповідно до цілей Циркулярної економіки та Плану дій щодо нульового забруднення, Довгострокового бачення сільських територій ЄС, а також Стратегії біорізноманіття, успішні пропозиції посилять співробітництво та участь зацікавлених сторін із недостатньо представлених країн і регіонів у ландшафті європейської біоекономіки. Успішні пропозиції також сприятимуть реалізації Стратегії біоекономіки ЄС та оновленої Промислової стратегії ЄС. Посилення синергії та взаємодоповнюваності з діями в рамках науково-дослідницьких місій «Угода про ґрунт для Європи» та «Відновлення нашого океану та вод».

Результати проекту повинні сприяти наступним очікуваним результатам:

  • Збільшення інноваційного потенціалу регіональних стейкхолдерів у країнах і регіонах з менш розвиненими біоекосистемами, особливо в областях, охоплених Стратегією розширення участі CBE JU.

  • Більш широка участь менш представлених країн і регіонів у програмі CBE JU та в усіх заходах CBE JU; та інклюзивне залучення новачків з промислового сектора, операторів ринку, громадянського суспільства та політиків.

  • Виявлення та покращення зв’язків між учасниками місцевих інноваційних екосистем (наприклад, управління галуззю та управління дослідженнями), сприяння об’єднанню команд та обміну передовим досвідом у всьому ЄС.

  • Повна реалізація стратегії розширення CBE JU на національному та/або регіональному рівнях шляхом залучення відповідних національних та регіональних науково-дослідницьких кластерів та промислових асоціацій.

  • Синергія з іншими програмами фінансування на рівні ЄС, національному чи регіональному рівнях.

Сфера застосування

Стимулювання науково-дослідницької діяльності в країнах і регіонах із недостатньо розвиненою науково-дослідницькою спроможністю для біосистем є визначеним пріоритетом CBE JU Strategic Research and Innovation Agenda (SRIA) і контролюється спеціальним KPI 10 «Покращення участі регіонів і країн з високою невикористаний потенціал і стратегічний інтерес до його розвитку».

У цьому контексті спеціальну стратегію розширення участі для CBE JU було схвалено Керівною радою CBE JU разом із його першим Планом дій на період 2023-2024, який включає перелік конкретних дій для активізації участь недостатньо представлених країн у програмі CBE JU.

Цей CSA є одним із заходів, спрямованих на підтримку практичної реалізації CBE JU Розширення участі та його планів дій.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-JU-CBE-2024-CSA-02