МАСШТАБУВАННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ІННОВАЦІЙ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ ДЕКАРБОНІЗАЦІЮ ВАНТАЖКОГО ТРАНСПОРТУ ДОСТУПНИМ СПОСОБОМ

ДЕДЛАЙН: 05 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 20 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що проекти сприятимуть досягненню всіх наступних результатів:

 • Зменшення викидів парникових газів на 55% до 2030 року в мережах проекту без зниження загальної продуктивності логістичного ланцюга поставок і з урахуванням усіх витрат і зовнішніх ефектів.

 • Переваги щодо операційної ефективності та впливу на навколишнє середовище від впровадження фізичного Інтернету чітко визначені, продемонстровані та виміряні.

 • Розроблено концепції логістики, що прискорюють декарбонізацію вантажних перевезень і впровадження транспортних засобів/суден із нульовим рівнем викидів і мультимодальності.

Сфера застосування

Спираючись на раніше профінансовані проекти та поточну діяльність (наприклад, Connecting Europe Facility, проекти Horizon 2020 і Horizon Europe), забезпечуючи відповідність структурі обміну даними, яку проводить Форум цифрового транспорту та логістики (DTLF), і беручи до уваги розвиток спільного Європейський простір даних мобільності, пропозиції будуть пілотувати, демонструвати та розширювати системні спільні рішення щодо логістичних вузлів, підключення мультимодальних логістичних мереж, бізнес-моделей та моделей управління. Основна увага буде зосереджена на цифровій і фізичній сумісності, а також на прийнятті транспортних засобів/суден з нульовим рівнем викидів.

Пропозиції повинні досліджувати та демонструвати структуровано та системно всі наступні моменти:

 • Продемонструйте щонайменше 10 робочих відкритих стандартних процесів, процедур і послуг у кількох логістичних вузлах, що забезпечує безперебійний доступ до користувачів. Очікується, що процеси, процедури та послуги матимуть визначення відкритого доступу, і необхідно розглянути аспекти масштабованості.

 • Розробка та демонстрація подальшої сумісності та сумісності повного спектру стандартизованих мультимодальних транспортних одиниць (від контейнерів до ящиків), а також для різних видів транспорту.

 • Щоб досягти масштабованого підключення мультимодальних логістичних мереж, продемонструйте моделі та процеси, що підтримуються штучним інтелектом, Інтернетом речей тощо, які можуть динамічно збільшити використання активів і ресурсів у реальних мережах постачальників логістичних послуг. У цих моделях також слід враховувати, як збільшити впровадження автоматизованих транспортних засобів/суден із нульовим рівнем викидів, а також використання залізниці та внутрішніх водних шляхів за допомогою мультимодальних рішень.

 • Продемонструвати інструменти, технології та процеси для досягнення різних типів сумісності потоків (наприклад, через спільні стандартні ящики) та синхронно-модальних рішень у мережах постачальників логістичних послуг із залученням до цієї мети вантажовідправників та роздрібних торговців.

 • Продемонструйте переваги (наприклад, скорочення викидів парникових газів у порівнянні зі збільшенням операційних витрат) децентралізованих позицій запасів в об’єднаній логістичній мережі, що дозволяє здійснювати низькошвидкісні мультимодальні перевезення для (ре)позиціонування рівнів запасів і відповідати короткостроковим термінам виконання робіт з ближчими до споживачів позиціями запасів (наприклад, повна видимість). товарних позицій у роздрібних мережах, поширених на постачальників і провайдерів логістичних послуг).

 • Випробуйте та продемонструйте надійні бізнес-моделі та моделі управління та правила (включаючи вимоги до організаційних змін) для спільного використання ресурсів між логістичними мережами, щоб забезпечити операційну ефективність переміщення вантажів незалежно від виду, вузлових операцій і характеристик вантажу.

 • Випробуйте та продемонструйте функціональні можливості та актуальність структури обміну даними, яка служить для оптимізації логістичної системи, у тому числі шляхом встановлення відповідної семантичної моделі та її компонентів, таких як, наприклад, Digital Twins зі спеціальними алгоритмами, що дозволяють прогнозувати планування, пов’язане з логістикою. події. Синергію для залізничного транспорту потрібно буде шукати з проектами Програми ЄС-залізниця, які впроваджують наскрізну тему про цифрові механізми та флагманську сферу 5.

 • Розробити та продемонструвати масштабованість запропонованих рішень, що забезпечують механізми відкритого доступу та низькі пороги до системи логістичних мереж. Розглянемо реалізацію візуалізації та імітаційних моделей і інструментів, щоб показати практичне використання моделей співпраці для різних типів зацікавлених сторін і потенційні переваги на основі реальних випадків. Розробити конкретні заходи для заохочення, сприяння та забезпечення доступу МСП та менших гравців.

 • Виміряти та продемонструвати переваги з точки зору використання ресурсів, доступності запропонованих рішень, пропускної спроможності та впливу на навколишнє середовище розширеної горизонтальної співпраці між логістичними мережами (системою логістичних мереж).

Якщо в проектах використовуються дані та послуги супутникового спостереження Землі, позиціонування, навігації та/або пов’язаних із цим хронометражу, бенефіціари повинні описати, чи включено використання Copernicus та/або Galileo/EGNOS у запропоновані рішення. Крім того, якщо запропонована діяльність передбачає використання та/або розробку систем і/або методів на основі штучного інтелекту, технічну та соціальну надійність запропонованих систем необхідно описати в пропозиції.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D6-01-07