КООПЕРАТИВНА РОБОТОТЕХНІКА НА БАЗІ ШІ ТА ДАНИХ ДЛЯ ГНУЧКИХ ВИРОБНИЧИХ ОСЕРЕДКІВ COROB

ДЕДЛАЙН: 8 липня 2024 року

БЮДЖЕТ: 2 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Точна сума фінансової підтримки, яка буде надана кожній відібраній організації в рамках відкритого конкурсу COROB, становить фіксовану одноразову суму до 150 000 євро на організацію в рамках 1-го Інструменту фінансування “Відповіді на виклики” та до 100 000 євро на організацію для 2-го Інструменту фінансування “Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг”. МСП фінансуватимуться за ставкою відшкодування 70% прийнятних витрат, а стартапи 100%. Відібрані організації, які не належать до МСП та стартапів, не будуть фінансуватися, але отримають технічну підтримку від проекту COROB.

Очікувана тривалість участі:

  • 12 місяців для 1-го Інструменту фінансування “Відповіді на виклики”: Етап 1 “Індивідуальний план наставництва”, Етап 2 “Розробка рішення”, Етап 3 “Перевірка рішення”

  • 9 місяців для 2-го інструменту фінансування “Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг”: Етап 1 “Індивідуальний план наставництва”, Етап 2 “Розробка цифрових послуг”, Етап 3 “Перевірка цифрових послуг”.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

HORIZON-CL4-2022-DIGITAL-EMERGING-02-05 – AI