КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2024-2025 РОКАХ

КОЛИ: 3 травня 2023 року (до 17:00)

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука, дослідження

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп українських закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств, в статуті яких зазначається діяльність з проведення наукових досліджень, та науково-дослідних груп литовських установ.

Можливості

Міністерство фінансує витрати українських науковців під час візиту до Литовської Республіки, а саме: витрати на проїзд, проживання, добові, візу за необхідності та медичне страхування (сума добових витрат та гранична сума витрат на найм житлового приміщення за добу розраховуються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 р. № 98).

Фінансова підтримка включає також заробітну плату українських учасників науково-дослідної роботи. Крім того, договорами на виконання (передачу) науково-дослідних робіт між МОН та установами-виконавцями передбачаються статті витрат на закупку матеріалів та на накладні витрати для підтримки організацій, де виконуються науково-дослідні роботи.

Візити литовських колег забезпечуються за рахунок литовської сторони.

Українські партнери можуть бути найняті на роботу (у тому числі віддалено) у литовських установах на погоджених між партнерами умовах та термінах. У таких випадках заробітна плата для найнятого українського дослідника покриватиметься з бюджету литовської установи-партнера.

Витрати українських партнерів на участь у конференціях і семінарах у Литві також можуть бути покриті з бюджету литовської установи-партнера.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ