КОНКУРС ПРОЄКТІВ ЗАХОДІВ З ПРОМОЦІЇ ЧИТАННЯ “УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ”

Український інститут книги

ДЕДЛАЙН: 20 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Інститут фінансує витрати, що здійснюються на оплату проїзду та проживання учасників програм, заходів, оренди приміщення для їх проведення, технічного обладнання та транспортних засобів, послуг із перекладу, поліграфічних (виготовлення друкованої продукції), інформаційно-рекламних послуг, а також організаційні та інші витрати, безпосередньо пов’язані з проведенням заходів.
Всі витрати відшкодовуються після подання підтверджуючих документів та затвердження звіту про реалізацію проєкту.

Інститут має право на безстрокове використання (демонстрування, поширення) результатів (продуктів) заходів та об’єктів інтелектуальної власності, створених під час реалізації проєктів (заходів), з зазначенням  правовласника, без додаткового погодження з ним такого використання  і без виплати винагороди. 

Учасник подає кошторис (бюджет) проєкту (заходу) згідно із формою, визначеною у додатку 4 до цього оголошення.

Для обґрунтування обсягу витрат учасник надає копії відповідних документів (договори, протоколи про наміри, комерційні пропозиції тощо).

У разі відсутності відповідного обґрунтування витрат на виконання проєкту (заходу) розмір бюджету проєкту може бути зменшений на етапі укладення договору.

У випадку, коли Інституту подано проєкт, який є складовою частиною іншого, більшого проєкту, учасник надає загальний кошторис із зазначенням усіх джерел співфінансування.

ВАЖЛИВО! Інститут фінансує витрати на реалізацію проєкту за умови, що вищеперелічені витрати не були профінансовані учасником до моменту укладення договору з Інститутом. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ