КОНКУРС НА ВІДКРИТТЯ НОВИХ КІНОКЛУБІВ «DOCU ДІЄ 2.0» В ГРОМАДАХ

КОЛИ: до 12 грудня 2022 року, 18:00

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, культура, освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

До участі у конкурсі запрошені представники громадянського суспільства (некомерційні організації, благодійні фонди та інші), культурно-освітні заклади (громадські простори, бібліотеки, навчальні заклади) та громади, які прагнуть створити кіноклуб документального кіно, співпрацювати з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), сприяти їхній інтеграції у нові громади та спільно впливати на прийняття рішень місцевою владою.

Можливості

Переможці конкурсу пройдуть навчання, отримають потужну менторську підтримку на початку діяльності кіноклубу. Ми надаємо дієві інструменти та методичні матеріали для успішної роботи нових модераторів. Але це ще не все. 

Учасники конкурсу, які виявлять бажання  об’єднати в своїх громадах активістів і навчитися впливати на ухвалення рішень місцевою владою, пройдуть курс навчання з  адвокації і стануть рушіями позитивних змін у своїх містах і селах.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ