КОНКУРС НА ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ЗАПУСКУ АБО ПЕРЕЗАПУСКУ НЕЗАЛЕЖНИХ МЕДІА ВІД MEDIA DEVELOPMENT FOUNDATION

КОЛИ: 11 червня 2023 року

ДЕ: Київська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська та Одеська області

ГАЛУЗІ: медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Ми шукаємо команди з Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Для кого ця програма:

  • для незалежних редакцій, які вже працюють в одному з цих регіонів, і відчувають потребу у перезапуску медіа — це передбачає розширення команди, забезпечення технікою, побудову менеджерських процесів у редакції, перегляд стратегії медіа тощо;

  • для журналістів або активістів, які готові заснувати незалежну редакцію з нуля.

Можливості

Цим проєктом ми хочемо створити можливість для українців отримувати виважену і перевірену інформацію у регіонах, які найбільше постраждали або страждають від війни — на прифронтових та деокупованих територіях України. Дати можливість українським медійникам залишитися працювати у своєму регіоні і водночас не залежати від влади і олігархів.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ