КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ ДЛЯ ВІЗИТІВ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НАН УКРАЇНИ ДО ПОЛЬЩІ З МЕТОЮ СТАЖУВАННЯ

КОЛИ: не пізніше 18 лютого 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Конкурс для молодих вчених установ НАН України (до 35 років) з усіх галузей наук.

Можливості

  • Українська Сторона чи українські вчені особисто покривають витрати на проїзд своїх фахівців до місця призначення і назад.

  • Польська Сторона забезпечить українським дослідникам вільний доступ дотнаукового обладнання, матеріалів та літератури, необхідних для реалізаціїтнаукових цілей візиту.

  • Польська Сторона покриває витрати на забезпечення науковців належним житлом, на проїзд по території Республіки Польща відповідно до схваленої науковоїтпрограми візиту, а також сплачує 900 польських злотих на харчування, місцевий транспорт та інші витрати. Фінансування цих видатків буде здійснюватисятвідповідно до внутрішніх положень польської Сторони.

  • Українська Сторона чи українські вчені особисто забезпечують собі відповідне страхування у разі хвороби та/або від нещасних випадків під час перебування в Польщі. В разі потреби польська Сторона надає українським вченим необхідну організаційну допомогу.

  • Польська Сторона не сплачує українським науковцям жодних винагород за наукову діяльність (лекції, доповіді та тощо) під час перебування в Польщі.

  • Польська Сторона не покриватиме витрати на участь українських вчених у конференціях, конгресах і симпозіумах.

  • Розмір фінансового забезпечення, про яке йдеться вище, буде періодично коригуватися з урахуванням рівня інфляції та внутрішніх положень польської Сторони.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ