КОНКУРС ELBE EUROCLUSTER НА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США ТА АВСТРАЛІЇ

ДЕДЛАЙН: 20 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 53 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Конкурс призначено для малих і середніх підприємств, зацікавлених у просуванні своїх рішень та/або продуктів, пов’язаних з морськими відновлюваними джерелами енергії, у Великобританії, Сполучених Штатах Америки (США) або Австралії.

Підтримка ELBE EUROCLUSTER покриває витрати на заходи з розширення ринку, такі як авіарейси та проживання для ділового візиту в цільовій країні, послуги посередників для встановлення контактів у цільовій країні, участь у спеціальних заходах в цільовій країні тощо. Заходи з інтернаціоналізації, що фінансуються за рахунок цієї підтримки, мають бути завершені до 15 листопада 2024 року.

Якщо ви малий і середній бізнес, ви отримаєте підтримку для свого міжнародного розвитку у формі одноразової суми. Ця сума становить:

  • 1500 євро для Великобританії

  • 2500 євро для США

  • 3000 євро для Австралії

Фінансовою підтримкою може скористатися обмежена кількість МСП. Прийнятні заявники (див. умови прийнятності) будуть оцінюватися за такими критеріями відбору:

  • Критерій 1: зрілість рішення, яке буде експортовано;

  • Критерій 2: знання та ідентифікація ринків і зацікавлених сторін, до яких необхідно звертатися;

  • Критерій 3: кроки, які вже було застосовано для виходу на вибраний ринок.

Кожному критерію буде нараховано до 5 балів. Загальний бал складається з додавання балів за трьома критеріями та становитиме максимум 15 балів. Мінімальний загальний поріг становить 7 балів, МСП, які мають нижчий бал, не будуть фінансуватися.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01