КОНКУРС AIBC EUROCLUSTERS НА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ МІСІЇ В ОСТІНІ, ТЕХАС, США

ДЕДЛАЙН: 16 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 30 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Для кого: малі і середні підприємства, стартапи.

Сума одного гранту: 2 000 євро на покриття витрат на проїзд та проживання 1 особи від компанії, яка бере участь у місії.

Відкритий конкурс на участь у міжнародній місії в Остіні, штат Техас, США надає малим і середнім підприємствам можливість взяти участь у 3-денній місії в Остіні, штат Техас, на тему цифрової трансформації – створення цінності на основі даних. Місія організована AIBC EUROCLUSTERS спільно з д-ром Бернхардом Кельмелом, запрошеним професором Бізнес-коледжу Маккоя при Університеті штату Техас.

Місія полягає у структурованій бізнес-програмі, щоб особисто зустрітися з потенційними партнерами та місцевими технологіями та експертами з ринку, а також розвинути потенційну співпрацю та можливості співпраці з різними зацікавленими сторонами у сферах штучного інтелекту та комп’ютерних технологій зі Сполучених Штатів. Крім того, місія дозволить вивчити можливості співпраці між європейськими МСП, які беруть участь у місії.

Кожна третя сторона (МСП/старт-ап) може отримати до 2 000 євро у формі одноразової виплати як фінансову підтримку, спрямовану на покриття витрат на проїзд, проживання та проживання 1 особи від персоналу, який бере участь у місії.

Бенефіціари можуть брати участь у різних відкритих конкурсах AIBC EUROCLUSTERS, але загалом не можуть отримати більше 60 000,00 євро. Допускається лише одна заявка на дзвінок.

Програма місії

Місія триватиме з понеділка 15 липня 2024 року до середи 17 липня 2024 року з додатковою привітальною зустріччю в неділю 14 липня 2024 року. Компанії-бенефіціари повинні відвідати всі 3 дні місії, щоб мати можливість отримати фінансову підтримку.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01