КОНКУРС ДЛЯ ПІДТРИМКИ МИТЦІВ У СЕКТОРІ ВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

КОЛИ: до 31 грудня 2022 року.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: візуальне мистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

УКФ об’єднує зусилля з PEN America для підтримки митців у секторі візуального мистецтва.

Культурний простір – інформаційна платформа Українського культурного фонду, мета якої сприяти налагодженню взаємодії між представниками міжнародних установ, благодійних фондів, бізнесу і творчою спільнотою України для ефективного інвестування в культурно-мистецькі ініціативи.

Програма ПЕН Америка Artists at Risk Connection (ARC) захищає право на мистецьку свободу самовираження в усьому світі та працює над тим, щоб митці всіх дисциплін і діячі могли жити та працювати без страху. ARC відіграє важливу роль у налагодженні зв’язку між митцями, яким загрожує загроза, та понад 800 організаціями в нашій глобальній мережі, які їх підтримують. ARC підвищує обізнаність про загрози мистецьких свобод та мобілізує мистецькі та культурні інституції, щоб вони відігравали більш помітну роль у допомозі найбільш вразливим представникам галузі.

Щоб задовольнити все більші потреби митців у зонах конфлікту, ARC започаткував ініціативу надання грантів для митців з України, які перебувають у групі ризику, включаючи Надзвичайний фонд для основних витрат на життя, а також Фонд стійкості, щоб допомогти митцям підтримувати їхню творчу практику.

Сума

Розмір фінансування не вказано.

Можливості

Митці отримують можливість на захист права на мистецьку свободу самовираження.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ