КОНКУРС ДЛЯ ГРОМАД “АКСЕЛЕРАЦІЯ ПОТЕНЦІАЛУ НОВОСТВОРЕНИХ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД”

КОЛИ: до 9 червня  2023 року включно

ДЕ: вся Україна, за виключенням зони проведення активних бойових дій

ГАЛУЗІ:  місцеве самоврядування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Ідеальні кандидати – це громади з добровільними пожежними командами, що налічують 10 і більше членів, та чиї команди:

  • вже здійснювали виїзди на пожежі, пройшли відповідну підготовку;

  • бажають долучатись до заходів попередження надзвичайних подій та просвітництва в громаді;

  • готові впровадити разом із працівниками органів місцевого самоврядування доволі інтенсивний проєкт у стислі строки (протягом червня-вересня).

Водночас ми розглядатимемо заявки і від громад зі щойно створеними командами та/або меншою кількістю членів (за умови збільшення команди у перспективі).

Можливості

Що отримають відібрані громади?

  1. Участь у серії вебінарів з волонтерського менеджменту та створення разом з експертом детального плану превентивних заходів та залучення ДПК до них.

  2. Дводенне навчання з домедичної допомоги для 10 членів ДПК досвідченими інструкторами на території громади (для учасників передбачено харчування).

  3. Пакет розхідних матеріалів та імітацій травм для проведення подальших інтерактивних навчань з домедичної допомоги в громаді вже членами ДПК.

  4. Матеріальна та методична підтримка щодо організації 5-денного дитячого пожежного табору на території громади для 12 дітей (будуть забезпечені спільне напрацювання програми, витратні матеріали для дітей, 3-разове харчування протягом 5 днів, паливну картку на 40 л пального для залучення пожежного автомобіля).

  5. Витратні матеріали для проведення конкурсу дитячих малюнків на протипожежну тему.

  6. Два дизайни постерів для проведення превентивної комунікаційної кампанії, розроблені за ідеєю громади з використанням її айдентики, та 50 примірників постерів для проведення інформаційної кампанії на території громади.

  7. Можливість популяризувати досвід громади через ЗМІ (промовідео та статті).

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ