ІННОВАЦІЇ У СФЕРІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 6 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Загальна мета цієї теми полягає в тому, щоб прискорити інновації та надійний штучний інтелект шляхом надання низки послуг та інструментів постачальникам систем штучного інтелекту, зокрема малим і середнім підприємствам, щоб підготуватися до майбутнього Закону про штучний інтелект та сприяти його дотриманню.

Очікувані результати

  • Узгоджені рамки, інструменти та інфраструктура на європейському рівні для підтримки дотримання Закону про штучний інтелект, які були перевірені на практиці малими і середніми підприємствами та державними органами з обмеженими ресурсами.

  • Надання матеріалів і навчальних курсів для підтримки дотримання Закону про АІ

Сфера застосування

Діяльність, яку буде підтримано в рамках цієї теми, має бути зосереджена на розробці прототипів послуг, інструментів та інфраструктури, які підтримуватимуть компанії в досягненні та оцінці відповідності їхніх систем штучного інтелекту Закону про штучний інтелект. Ця робота зокрема включає:

  • Розробка структур процесів, віртуальної інфраструктури, інструментів, показників і контрольних показників для відповідної розробки та перевірки систем штучного інтелекту на відповідність вимогам Закону про штучний інтелект (наприклад, щодо якості даних, точності, надійності, безпеки), у тому числі через прототип(и) програмних рішень для відповідності законодавству ;

  • Розробка прототипу цифрового інструменту, який підтримує постачальників систем ШІ у класифікації їх систем ШІ відповідно до рівнів ризиків, передбачених Законом ШІ;

  • Розробка прототипу інструменту самооцінки для оцінки відповідності, управління ризиками та постринкового моніторингу, спеціально адаптованого до потреб МСП;

  • Розробка цифрової платформи та інфраструктури, що робить загальнодоступними рамки, інструменти та показники, розроблені в рамках цієї дії;

  • Надання персоналізованої технічної та юридичної підтримки малим і середнім підприємствам і органам державної влади для використання інфраструктури, інструментів та інфраструктури, розроблених у рамках цієї дії, включно з наданням спеціальних відповідей на запити щодо Закону про штучний інтелект – це включатиме розробку онлайн-навчань та матеріали для підвищення обізнаності, спрямовані на постачальників і користувачів систем штучного інтелекту щодо відповідних вимог і зобов’язань відповідно до Закону про штучний інтелект.

Очікується, що нагороджена пропозиція з цієї теми відповідним чином співпрацюватиме з пропозицією з розділу 2.3.7.2 (Регуляторні пісочниці ШІ: координація та підтримка на рівні ЄС). Зокрема, останні повинні спиратися на проекти інструментів, показників і рекомендацій, розроблених у рамках цього заходу. У той же час досвід тестування в пісочниці відповідно до 2.3.7.2 має служити для тестування та оновлення результатів у рамках цієї дії. З точки зору цільової групи, ця дія має бути зосереджена головним чином на компаніях з обмеженими ресурсами, зокрема на малих і середніх підприємствах та стартапах, а також на органах державної влади з недостатніми ресурсами, які розробляють високоризикові послуги/продукти ШІ або штучний інтелект загального призначення, як визначено Законом про штучний інтелект. , зокрема, що стосується будь-яких персоналізованих послуг і дій підтримки. Усі остаточні матеріали, фреймворки та інструменти, розроблені та підтверджені в рамках цієї дії, будуть загальнодоступними та можуть використовуватися будь-яким постачальником або користувачем системи ШІ. Щоб побудувати синергію з іншими ініціативами, які підтримує ЄС, ця дія повинна встановити контакти з TEF, платформою AI-on-Demand, просторами даних і EDIH, щоб визначити, які існуючі ресурси можна спільно пропонувати новаторам і інноваторам AI. які ресурси потрібно буде створити в майбутньому. Слід також підтримувати тісну співпрацю з міжнародними та європейськими організаціями стандартизації (зокрема, CEN107 та CENELEC108), щоб враховувати прогрес у розробці стандартів ШІ та використовувати їх як основу для розробки дій.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-AI-ACT-06-INNOV