ГРАНТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО ФОНДУ ЗА ДЕМОКРАТІЮ (EED)

КОЛИ: постійно

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

EED підтримує організації громадянського суспільства, продемократичні рухи, громадських і політичних активістів, незалежні медіа-платформи та журналістів, які працюють над плюралістичною, демократичною політичною системою. До них також можуть входити новостворені або незареєстровані організації, неформальні платформи, молодіжні групи та окремі особи. Зокрема, EED підтримує тих, кого не можуть підтримати інші донори та існуючі інструменти ЄС. Підтримка залежить від прихильності до демократичних цінностей, поваги до прав людини та дотримання принципів ненасильства.

Можливості

EED надає гнучку підтримку активістам демократії, доповнюючи інші програми підтримки демократії ЄС та держав-членів ЄС. EED керується попитом і реагує на потреби місцевих демократів, які можуть не мати змоги отримати фінансування інакше.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ