ГРАНТИ В РАМКАХ EIC TRANSITION CHALLENGE: ПОВНОМАСШТАБНІ МІКРО-НАНО-БІО ПРИСТРОЇ ДЛЯ МЕДИЦИНИ ТА МЕДИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

КОЛИ: 12 квітня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом; 27 вересня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна 

ГАЛУЗІ: медицина, наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Ви можете подати заявку на перехід EIC як:

  • Одна юридична особа, заснована в державі-члені або асоційованій країні («монобенефіціар»);

  •  Невеликий консорціум двох незалежних юридичних осіб з двох різних держав-членів або асоційованих країн або

  •  Консорціум із щонайменше трьох і максимум п’яти незалежних юридичних осіб («кілька бенефіціарів») за стандартними правилами, тобто повинен включати принаймні одну юридичну особу, засновану в державі-члені, і принаймні дві інші незалежні юридичні особи, кожна з яких заснована в різних державах-членах. або асоційовані країни.

Юридичні особи можуть, наприклад, бути новоствореними, малими та середніми підприємствами або дослідницькими організаціями (університетами, науково-дослідницькими чи технологічними організаціями, включаючи групи, індивідуальних головних дослідників та винахідників у таких установах, які мають намір створити компанію, що виділяється).

Стандартні умови прийнятності та прийнятності детально описано в Додатку 2, а прийнятність заявників із третіх країн у Додатку 3 Робочої програми EIC на 2023 рік.

Можливості

Очікуваним результатом цього виклику є реалізація значного прогресу в мікро-нано-біо системах до рівня технологічної зрілості, придатного для експлуатації. Довгостроковий очікуваний вплив включає позиціонування європейських мікро-нано-біо екосистем на передньому краї інноваційної продукції, що підтримує лідерство на світовому ринку.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ