ГРАНТИ, ЩО ПІДТРИМУЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ МІСІЇ ЄС З АДАПТАЦІЇ ДО ЗМІНИ КЛІМАТУ

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 2 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

На підтримку Європейської зеленої угоди, Стратегії адаптації та Місії з адаптації до зміни клімату успішна пропозиція конкретно доповнить і посилить роботу Платформи реалізації місії, звернувшись до поточного невикористаного потенціалу місій, як зазначено в Повідомленні Комісії COM (2023) 457 final and underlying ” Дослідження, що підтримує оцінку місій ЄС та перегляд територій місій. Звіт про оцінку місії «Адаптація до зміни клімату ».

Очікується, що пропозиції сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Проект надає інформацію та пропонує регіональним і місцевим органам влади найновіші доступні рішення щодо адаптації до зміни клімату, а саме через ряд багатомовних комунікаційних продуктів, послуг і заходів. Це робиться шляхом тісної співпраці з Платформою реалізації місії та під егідою Платформи реалізації місії, яка продовжує залишатися головною контактною точкою зацікавлених сторін для взаємодії з Місією адаптації.

  • Знання та розуміння політичних наслідків адаптаційних рішень все частіше використовуються в політичних циклах на рівні ЄС, національному, регіональному та місцевому рівнях.

  • Широкий спектр рішень, випробуваних і застосованих у контексті Місії ЄС з адаптації до зміни клімату, і передових практик, які виникли в її Спільноті практик, збираються, аналізуються та систематизуються для підтримки реалізації Місії.

  • Учасники Місії (тобто Секретаріат, регіони та місцеві органи влади, які беруть участь у Місії з адаптації) отримують вичерпну та структуровану інформацію про наявні рішення, визначені, розроблені, випробувані та впроваджені через відповідні програми фінансування та на різних рівнях управління. Така вичерпна та структурована інформація також надається «Національним центрам адаптації», створеним HORIZON-MISS-2024-CLIMA-01-02 у співпраці та координації з Платформою реалізації місії.

Сфера застосування

Регіональні та місцеві органи влади є цільовою групою запропонованих заходів та замовниками надання поглиблених знань щодо рішень; як такі, як очікується, що вони не будуть брати участь у консорціумі, але вони повинні отримувати індивідуальні послуги від проекту, що фінансується цією діяльністю, яка має передусім використовувати канали Платформи реалізації місії, щоб забезпечити їх новими інформаційними продуктами, також заснованими на потреби (вже) висловлені ними (наприклад, див. Аналіз інформації, наданої підписантами статуту Місії з адаптації до зміни клімату при дотриманні Хартії).

Очікується, що проект триватиме близько 2 років.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-CLIMA-01-01