ГРАНТИ, ЩО ФІНАНСУЮТЬ ІННОВАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ВИХОДИТЬ ЗА РАМКИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРИНЦИПІВ У ЛАБОРАТОРІЇ 2024

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 94 553 849 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Сфера застосування

EIC Transition фінансує інноваційну діяльність, яка виходить за рамки експериментального підтвердження принципів у лабораторії. Він підтримує як дозрівання, так і валідацію вашої нової технології від лабораторії до відповідних прикладних середовищ (шляхом використання прототипів, формулювання, моделей, користувацького тестування чи інших перевірочних тестів), а також дослідження та розробку стійкого бізнес-кейсу та бізнесу модель комерціалізації.

Запропонована вами діяльність має включати подальший розвиток технологій на основі результатів, досягнутих у попередньому проекті, і слідувати орієнтованим на користувача методологіям, щоб збільшити шанси на майбутній успіх інновації на ринку. Проекти EIC Transition повинні збалансовано розглядати як технологію, так і розвиток ринку/бізнесу, можливо, включаючи ітераційні процеси навчання, засновані на перших відгуках клієнтів або користувачів. Ця діяльність повинна включати, залежно від рівня зрілості технології, відповідне поєднання заходів з розробки технології та валідації для підвищення рівня зрілості технології за межі доказу концепції до життєздатних демонстраторів технології в передбачуваній сфері застосування (тобто, від TRL 4 до 5-6 рівня технологічної готовності). Діяльність у всіх випадках повинна стосуватися готовності ринку до комерціалізації та розгортання (дослідження ринку, пропозиція вартості, бізнес-модель та бізнес-модель, перспективи зростання, захист інтелектуальної власності, аналіз конкурентів тощо), а також аспекти регулювання, сертифікації та стандартизації (за необхідності ), спрямований на підготовку як технології, так і інвестицій у бізнес-ідею

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-EIC-2024-TRANSITIONOPEN-01