ГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ “ЗЕЛЕНИХ КІМНАТ” В ПІДРОЗДІЛАХ ПОЛІЦІЇ ТА КЛАСІВ БЕЗПЕКИ ДСНС ВІД ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

ГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ

ДЕДЛАЙН: 1 березня 2024 року

ДЕ: Чернігівська та Дніпропетровська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Організація-грантоотримувач отримає авансовий платіж на заплановану діяльність у межах грантової угоди. Розмір авансового та подальших платежів буде зафіксовано у грантовій угоді. Цей розмір буде визначений індивідуально з огляду на загальний розмір гранту, тип діяльності тощо. Наступні транші будуть виділені після отримання та затвердження UNDP проміжних звітів організації.

Зверніть увагу! Фінальний транш у розмірі 10% буде надано організації-грантоотримувачу постфактум після 100% звітування за проєктом, включаючи підтвердження усіх фінансових операцій.

Адміністративні витрати фінансової пропозиції не можуть перевищувати 5% від загальної вартості проєктної пропозиції. Витрати на оплату праці проєктної команди не можуть перевищувати 25% від загальної вартості проєктної пропозиції.

Проєктним пропозиціям, в межах яких буде запропоноване співфінансування (не менше ніж 10% від загального бюджету проєкту), надаватиметься додаткова перевага в процесі розгляду проєктних пропозицій. Під «співфінансуванням» мається на увазі наявність іншого джерела фінансування, крім того, що надаватиметься UNDP в Україні. Власний фінансовий внесок організації має бути підтверджений відповідними обліково-бухгалтерськими документами на етапі подачі фінансової звітності за проєктом. Наявні у організації матеріальні цінності (включаючи офісне приміщення та офісну техніку) у якості співфінансування не розглядаються.

Очікувані результати: 

«Зелені кімнати»:

  • три зелені кімнати створено у відповідності до методичних рекомендацій та з урахуванням думки поліції щодо облаштування кімнат;

  • проведено тренінг для працівників поліції (ювенальної превенції, слідчих, психологів) на тему ознайомлення з керівними принципами та методичними рекомендаціями з метою роз’яснення функціонального призначення та порядку використання цих кімнат;

  • проведено інформаційну кампанію щодо висвітлення факту створених кімнат на інформаційних ресурсах поліції та громадської організації, що реалізовували цей проєкт.

Класи безпеки:

  • клас безпеки створено у відповідності до методичних рекомендацій та з урахуванням думки ДСНС стосовно його облаштування;

  • проведено презентацію створеного класу безпеки представникам управлінь освіти місцевої влади та представникам місцевих закладів освіти;

  • проведено інформаційну кампанію щодо висвітлення факту створення класу безпеки.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ