ГРАНТИ НА СТАБІЛІЗАЦІЮ ТА ВІДНОВЛЕННЯ СЕКТОРУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

КОЛИ: до 30 вересня 2023 р.

ДЕ: Житомирська, Київська, Чернігівська області

ГАЛУЗІ: охорона здоров’я

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

З допомогою цього ОРГП Проект шукає відповідні організації для реалізації заходів, які узгоджуються з цілями Проекту і робочим планом Проекту на 2022-2023 роки. Упродовж цього періоду Заявники можуть подавати свої ідеї у форматі грантових концепцій або повних грантових заявок, які відповідатимуть одному чи кільком затвердженимзаходам, переліченим нижче.

  • Косметичний ремонт закладів, у тому числі фарбування, покриття для підлоги, стін, заміна вікон, яка не передбачає зміну розміру віконного отвору, заміна сантехніки чи кабелів, яка не впливає на елементи конструкції, ремонт стін, які не несуть основне навантаження, і кріплень (наприклад, полиці, вивіски, освітлення тощо).

  • Задоволення нагальних потреб закладів, у тому числі в обладнанні та ремонті, необхідних для відновлення їхньої роботи.

  • Зміцнення систем для визначення кількості, закупівлі, доставки та розподілу основних ліків.

  • Обґрунтована (заснована на результатах оцінки потреб) закупівля необхідного обладнання, меблів та виробів медичного призначення для відновлення критично важливих послуг закладів ПМД та лікарень у цільових областях.

  • Ефективне застосування цифрових інструментів в охороні здоров’я, зокрема ЕСОЗ і телемедицини, щоб наблизити базові медичні послуги до людей.

Грантова програма буде гнучкою для врахування творчих/винахідливих підходів, якщо вони сприятимуть досягненню цілей Проекту. Гранти Проекту спрямовані на розвиток закладів охорони здоров’я, щоб вони могли продовжувати надавати медичні послуги в цільових областях для захисту здоров’я та добробуту українців, сприяючи при цьому відновленню системи охорони здоров’я.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ