ГРАНТИ НА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ПОСИЛЕННЯ ПІДЗВІТНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ, АДВОКАЦІЇ ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

КОЛИ: 30 вересня 2023 року

ДЕ: Львівська, Полтавська, Волинська, Житомирська, Одеська, Закарпатська та Рівненська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор, місцеве самоврядування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

До організацій, які відповідають вимогам, можуть відноситися:

  • фонди,

  • асоціації органів місцевого самоврядування,

  • організації громадянського суспільства (ОГС),

  • неурядові організації (НУО),

  • місцеві громадські організації,

  • організації країни реалізації проєкту,

  • неприбуткові організації, створені вищими навчальними закладами,

  • міжнародні неурядові організації, зареєстровані в Україні,

  • приватні компанії,

  • професійні асоціації,

  • асоціації вищезазначених організацій.

DAI заохочує підхід, який забезпечує співпрацю кількох організацій партнерів і утворення на цій основі інституцій, що продовжать зазначену діяльність у майбутньому.

Усі заявники мають були юридично зареєстровані в Україні.

Перевага надаватиметься заявникам, які подадуть концепції з фокусом на регіональний рівень та бенефіціарами у Львівській, Волинській, Полтавській, Житомирській, Одеській, Закарпатській та Рівненській областях (надалі «цільовий регіон») та матимуть офіси та активи, розташовані у вказаному цільовому регіоні. Бажано, аби організація мала регіональні зв’язки з обраними областями Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», розуміла місцеве врядування в областях і мала досвід ефективної роботи в цільових регіонах шляхом зміцнення спроможності громад до самозабезпечення та залучення громадян до місцевого врядування та у процес децентралізації; такі організації можуть подати заявку, і ці концепції будуть розглянуті.

Можливості

У межах цього РПЗ потенційному партнеру загалом буде дозволено представити дві різні концепції.

Заявники повинні забезпечити включення категорій громадян, які менш представлені, до яких входять, серед іншого: жінки, молодь, особи з інвалідністю, представники національних меншин та внутрішньо переміщені особи. Заявкам, які включають заходи із залученням категорій громадян, які менш представлені, буде надано перевагу під час процесу оцінювання.

Заявник повинен брати участь у просуванні, впровадженні, вдосконаленні та сприянні інституціоналізації системи врядування в Україні, щоби зробити її ефективною, сталою та самодостатньою.

Заявник визначить методологію та цільову аудиторію, до якої вони планують звертатися, у своїй концепції. На основі методу охоплення та заходів, запропонованих заявником, буде визначено кінцеву цільову аудиторію. Заявники повинні надати чітке визначення цільових груп, з якими вони планують працювати, та раціональне використання заходів, тренінгів, діяльність з охоплення та навчання цільових груп, а також канали зв’язку, які використовуються для певної аудиторії.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» заохочує потенційних партнерів представити методології, інструменти та моделі у своїй концепції (Додаток А), які сприятимуть Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у досягненні загальних цілей програми.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ