Гранти для жінок

Гранти для жінок, жіночих організацій та жіночих рухів.

Хто підтримує жінок України. Гранти для жінок, жіночих організацій та жіночих рухів. Грантові програми, фонди, донорські організації.

УКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФОНД надає гранти для жіночих феміністичних організацій.

Надає підтримку жіночим організаціям в Україні через гранти, інформацію та розбудову спроможності. УЖФ засновано на феміністичних цінностях.

Місія УЖФ – надавати підтримку (включаючи розвиток організаційної спроможності, технічну і фінансову допомогу, експертизу, участь в адвокації і комунікаційних кампаніях тощо) і сприяти участі жіночих та інших організацій у розвитку потужного, ефективного і масового жіночого руху, що здатний захищати права жінок і просувати ґендерну рівність в усіх сферах.
Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні. Досягнення мети відбуватиметься шляхом: поліпшення систем управління і підвищення стійкості місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації) в Україні, насамперед організацій, які представляють інтереси вразливих і маргіналізованих жінок та дівчат; підвищення продуктивності організацій у сфері реалізації програм та адвокації, з метою просування ґендерної рівності в Україні; посилення ефективності національнихта регіональних платформ, мереж і альянсів з метою формування і впровадження в Україні політики, чутливої до ґендерних аспектів.

ГЛОБАЛЬНИЙ ЖІНОЧИЙ ФОНД

Надає гранти для жінок,  жіночих громадських організацій (ініціатив). Ця грантова підтримка  спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Уся грантова підтримка фонду відповідає часу змін. Серед напрямків фінансування проєктів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров’я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін.

ПРОЄКТ “Я ЗМОЖУ!”

Спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною в будь-якій сфері. До проєкту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей.
На початку 2021 року в рамках проєкту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук було оголошено конкурс грантів серед бізнес проєктів, які створені та керуються жінками. Було вирішено виділити 240 000 гривень на підтримку жіночого підприємництва. Це гранти для жінок підприємець України.

🔴Хочете виграти грант?

Навчіться писати виграшні грантові заявки в ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ “ЧАС ЗМІН”