ГРАНТОВИЙ КОНКУРС “ЄВРОПЕЙСЬКІ КУЛЬТУРНІ ТА КРЕАТИВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ” В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЄС “КРЕАТИВНА ЄВРОПА”

Європейські платформи для просування молодих митців

ДЕДЛАЙН: 7 березня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Підтримка буде надана близько 30 проектам мереж, що охоплюють якомога ширший спектр культурних та креативних секторів. Ці проекти повинні охоплювати різноманітність зацікавлених сторін та діячів і забезпечувати ефективну реалізацію пріоритетів та тем цього конкурсу.

З політичної точки зору очікується, що відібрані мережі “колективно” сприятимуть формуванню культурної політики в Європі та генеруватимуть знання, необхідні для визначення та реалізації ефективної культурної політики відповідно до тем і пріоритетів цього конкурсу.

Працюючи разом, відібрані заявки повинні прагнути створити “мережу мереж”, яка може мати структуроутворюючий вплив на культурні та креативні сектори Європи (ККС).

Цей структуроутворюючий ефект має бути відчутним для учасників мережі та/або для ККС загалом і має бути пропорційним до наявних коштів, виділених у рамках цього конкурсу.

Можливості

Проект передбачає міжнародну співпрацю. Знайти партнерів допомогає Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ