ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ

Хто як не молодь є головною рушійною силою розвитку суспільства? Залучити молодь до громадської діяльності та підтримати молодіжні ініціативи — такою є мета грантів у цій добірці.

ГРАНТИ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ БАНКІВ ІНІЦІАТИВ (БО “ФІЛАНТРОПИ”)

Сума: до 45 000 грн

Дедлайн: 16 червня

Мета конкурсу — підтримати програми Молодіжних банків ініціатив, що входять до Мережі та спрямовані на залучення молоді до визначення потреб громади та задовільнення цих потреб. Також грантова підтримка спрямована для набуття у молоді навичок для покращення життя в громаді і розбудови потенціалу України.

Деталі ТУТ

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС “ГРОМАДЯНСЬКИЙ АКТИВІЗМ ТА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАД” (“МРІЄМО ТА ДІЄМО” IREX)

Сума: до 100 000 дол

Дедлайн: 7 липня

Запрошуються українські неурядові організації, включаючи: організації громадянського суспільства (ОГС), а саме: благодійні організації та фонди, громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації; молодіжні громадські організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО); українські представництва міжнародних організацій, зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Деталі ТУТ

ГРАНТИ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА АКТИВІСТІВ (УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ДІМ)

Сума: до 20 000 євро

Дедлайн: 3 липня

Мета Грантів Українсько-данського молодіжного дому — надати молодим представникам та представницям громадянського суспільства фінансові ресурси та спроможність долучитися до досягнення цілей Українсько-данського молодіжного дому: підтримання демократичного розвитку України та зміцнення зв’язків між молоддю України і Данії.

Деталі ТУТ

ГРАНТИ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (NDI)

Сума: до 150 000 дол

Дедлайн: 7 липня

В рамках цього конкурсу, НДІ підтримає до трьох молодіжних організацій громадянського суспільства, які будуть активно впроваджувати програми в Україні для підтримки участі молоді у відновленні, залученні до процесу прийняття рішень, участі молоді у політичному житті або пов’язані з цими напрямками. Термін дії гранту – 12 місяців.

Деталі ТУТ

ТРЕВЕЛ-ГРАНТИ НА ПОДОРОЖ ДО БРЮССЕЛЮ ДЛЯ МОЛОДИХ ЖУРНАЛІСТІВ ТА СТУДЕНТІВ YOUTH4REGIONS

Дедлайн: 8 липня

Це можливість для студентів журналістики й молодих спеціалістів сфери. Ви відвідаєте Брюссель, щоб дізнатися більше про політику ЄС у різних регіонах, познайомитися з відомими журналістами та взяти участь у прес-поїздках. Організатори забезпечать акредитацію на події та покриють витрати на подорож.

Деталі ТУТ

КОНКУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ SCHOLARSHIP

Сума: до 20 000 грн

Фінансову підтримку Scholarship надають комерційні організації, підприємці та різний бізнес. За допомогою коштів за призові місця, переможці можуть частково сплатити свій контракт за навчання у ВНЗ. Тематика конкурсу безпосередньо пов’язана зі сферою діяльності бізнесу, який сплачує грошові призи.

Деталі ТУТ

Ще більше грантів в нашій рубриці “ГРАНТИ ТУТ” 

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ