ГРАНТ НА БЕЗКОШТОВНУ РОЗРОБКУ САЙТІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

КОЛИ: до 18 вересня 2022 20:00

ДЕ: вся Україна 

ГАЛУЗІ: усі галузі, окрім тих,що пов’язані з виготовленням чи просуванням товарів або послуг, пов’язаних із курінням, алкоголем, товарами прямого військового призначення

Можливості

Безкоштовне розроблення вебсайтів – одна з ініціатив у рамках проєкту підтримки бізнесу від ПРООН. Онлайн-магазин є ефективним інструментом для ведення комерційної діяльності, тож переведення підприємцями та підприємицями власної діяльності онлайн посилить стійкість до криз, поповнить місцеві бюджети, а з часом допоможе відновити ринок праці.

Готовий вебсайт працюватиме на українському домені та матиме чотири основні розділи:

1. Про компанію

2. Товари/послуги: до трьох підрозділів та до 20 товарних сторінок

3. Контакти

4. Кошик для замовлення товару/послуги

Вебсайт буде наповнений текстовим і візуальним контентом, описами товарів із завантаженими товарними одиницями, онлайн-чатом для спілкування, оптимізований та готовий до просування.

Додаткові послуги у межах проєкту:

• створення базового плану для контекстної реклами вебсайту та запуск рекламної кампанії з виділеним базовим рекламним бюджетом у пошуковій системі Google протягом одного місяця;

• створення базового плану для банерної реклами вебсайту у соціальних мережах Facebоok та Instagram протягом одного місяця. Запуск рекламної кампанії в соціальних мережах можливий за умови активованого підприємцем/-ицею Facebook Business Manager.

Розробник вебсайту забезпечує часткову технічну підтримку та консультування учасників/-ць проєкту протягом перших чотирьох місяців після запуску вебсайту. 

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ