ЕТИЧНЕ МОБІЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ NGI MOBIFREE

ДЕДЛАЙН: 1 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 670 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Mobifree — це консорціум, що фінансується Європейською Комісією для подальшого розвитку безкоштовних мобільних платформ, додатків та фреймворків з відкритим вихідним кодом. Окрім власної роботи, консорціум NGI Mobifree на конкурсній основі надасть гранти на суму 670 000 євро (15% від загального бюджету) незалежним дослідникам.

Проекти оцінюються за їхніми технічними перевагами, стратегічною відповідністю Інтернету наступного покоління та темам програми Mobifree, а також за загальним співвідношенням ціни та якості. Основна мета — зробити потенційний проривний внесок у розвиток відкритого інтернету. Всі наукові результати мають бути опубліковані у відкритому доступі, а будь-яке програмне та апаратне забезпечення має бути опубліковане під ліцензією з відкритим вихідним кодом у повному обсязі.

Одна пропозиція може отримати грант до 50 000 євро. Максимальна сума, яку можна надати третій стороні протягом усього терміну дії NGI Mobifree, становить 60 000 євро. Третьою стороною може бути організація або фізична особа.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

HORIZON-CL4-2023-HUMAN-01-12