ДО 45 000 ДОЛ — ГРАНТОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЙ БІЖЕНЦІВ ТА ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ UNHCR ООН

ДЕДЛАЙН: 31 травня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Фінансова підтримка: організації можуть подати заявку на фінансування до 45 000 доларів США для тестування та впровадження ідей, які мають сильні підходи до громади, створюють цінність для членів громади, не пов’язані з конкретною тематичною сферою чи технологією.

Підтримка в управлінні програмами та проектами: грантоотримувачі отримають допомогу від УВКБ ООН та експертів, які допоможуть розбудувати їхню спроможність ефективно розробляти та впроваджувати програми.

Технічна підтримка, експертиза та коучинг: будуть запропоновані консультації спеціалістів на основі потреб з різних тем – від технологій до юридичної підтримки та інноваційних методологій.

Мережування за принципом “рівний-рівному”: організації, яким буде надано підтримку, заохочуватимуться до взаємодії, обміну досвідом, навчання одна в одної та налагодження партнерських зв’язків.

Інша підтримка, залежно від потреб проєкту, може включати організаційну підтримку, допомогу в забезпеченні сталості та масштабу проєкту, тренінги на конкретні теми, консультації щодо бізнес-моделі, а також медіа- та комунікаційну підтримку.

Акцент на навчанні: підтримка надаватиметься для того, щоб грантоотримувачі могли вимірювати результати, оцінювати їхній вплив та збирати інформацію для підтримки зростання. Їх заохочуватимуть документувати, ділитися та використовувати отриманий досвід. Обговорення та рефлексія зі своїми громадами дозволять їм враховувати та реагувати на зворотній зв’язок.

Дедлайн

Заявки проходять двоетапний процес відбору.

На першому етапі організаціям пропонується подати коротке висловлення зацікавленості до 31 травня 2024 року о 23:59 EST (UTC-5) мовою, якій вони надають перевагу. Цей вираз зацікавленості (EOI) має містити короткий огляд визначеної проблеми та запропонованого рішення. Інноваційна служба розгляне ці заявки та визначить короткий список заявок.

На другому етапі організації, що увійшли до короткого списку, матимуть ще три тижні для подання повної заявки. Вони отримають підтримку від Служби інновацій та представництв УВКБ ООН у країнах у розробці та поданні цих детальних заявок.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ