ДО 95 000 ДОЛ США В РАМКАХ КОНКУРСУ З ПОШУКУ ПАРТНЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЛЯ ВІДБОРУ МОЛОДІЖНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

КОЛИ: до 20 січня 2023 року до 23:59 за Київським часом

ДЕ: вся Україна, окрім безпосередньої зони військових дій

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Типи юридичних осіб, які можуть подавати заявки на конкурс:

  1. Громадські організації, які офіційно зареєстровані відповідно до законів України “Про громадські об’єднання” або “Про благодійну діяльність та благодійні організації“ та включені до “Реєстру неприбуткових організацій” з відповідною ознакою неприбутковості. IREX заохочує подавати заявки молодіжні організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО)

  2. Консорціуми громадських організацій.

Заявник/заявка повинні відповідати таким вимогам:

  • Мати офіційну реєстрацію і працювати відповідно до всіх чинних цивільних та податкових норм, включаючи, але не обмежуючись відповідними місцевими законами та статутами.

  • Заявник не є забороненою організацією (Система управління грантами (SAM), Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США, зведений список Ради Безпеки ООН).

Мінімальні кваліфікаційні вимоги до заявника:

  1. Інформація щодо успішно впроваджених програм з надання підтримки молодим підприємцям та/або соціальним бізнесам на національному, регіональному та місцевому рівнях.

  2. Наявність професійної, бажано гендерно-збалансованої (принаймні 30% представників однієї статі), команди.

  3. Досвід надання менторської/експертної підтримки підприємцям-початківцям та наявність бази вузькопрофільних експертів для консультування.

Можливості

Обрана організація-партнер співпрацюватиме з програмою “Мріємо та діємо” щодо програмних технічних аспектів упровадження проєкту.  IREX вважає співпрацю з грантоотримувачем вирішальною для успішної реалізації проєкту. Істотна участь IREX вважається необхідною і, отже, очікується від IREX і грантоотримувача під час виконання цієї діяльності. Положення про істотну участь буде частиною грантової угоди і включатиме вимоги щодо звітності, огляду та затвердження ключового персоналу, план впровадження та результати проєкту. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ