ДО 85 000 ДОЛ — ПРОГРАМА МАЛИХ ГРАНТІВ ПУБЛІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ “СТРАТЕГІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ” ВІД ПОСОЛЬСТВА США

КОЛИ: 9 червня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Усі проектні заходи, які підтримуватимуться грантом Посольства США, мають бути спрямовані на українських професіоналів, які мають сильний комунікаційний компонент у своїй роботі.

Цільовими групами є українські інституції, які мають повноваження формувати офіційний наратив, який прагматично стосується викликів, потреб та планів періоду війни та післявоєнного відновлення, щоб створити позитивне сприйняття в українському суспільстві та у відповідних аудиторіях за кордоном.

Бенефіціарами проектів можуть бути урядовці різних рівнів (від територіальних громад до керівництва країни), дипломати, лідери ГО, представники ЗМІ, лідери бізнесу та інші групи, які займаються першочерговими питаннями від військової співпраці до розслідування військових злочинів та відновлення України, яким потрібні додаткові навички планування та донесення повідомлень до відповідних аудиторій.

Українські та американські неприбуткові організації, зокрема аналітичні центри та неурядові організації (ГО), а також університети США мають право подавати заявки. Співпраця та партнерство між США та Україною вітається.

Щоб мати право на отримання федерального гранту, усі організації повинні мати номер унікального ідентифікатора організації (UEI) — деталі ТУТ.

Кандидати можуть подавати лише одну заявку від організації. Якщо від однієї організації буде подано більше, ніж одну заявку, всі заявки від цієї організації буде визнано такими, що не мають права на фінансування.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ