ДО 800 ЄВРО — СТИПЕНДІЯ НА ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЄКТ ПРО ПОДІЇ В УКРАЇНІ ТА НАВЧАЛЬНІ КУРСИ ЦЕНТРАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ДЕДЛАЙН: 7 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Це можливість для українських студентів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейсьго університету — міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.  

Програма триватиме з 22 лютого по 24 травня. Найкращі студенти поїдуть до літньої школи, яка пройде у червні у Львові та Будапешті.

Програмою опікується Центральноєвропейський університет спільно з Колегіумом Імре Кертеш в Єні, ЛНУ імені Івана Франка та Українським католицьким університетом. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України. 

Детальніше про програму 

На вас чекає одне заняття на день. Пари проходитимуть у другій половині дня.

Кожен курс складається з 12 сесій, що дорівнює чотирьом кредитам ЄКТС.

Сума

Проведіть соціальне опитування переміщених осіб, задокументуйте воєнні злочини або поспілкуйтеся з організаціями, які займаються післявоєнною реконструкцією — університет надасть 800 євро на дослідження. 

Студенти також отримають:

  • Три курси з гуманітарних та соціальних наук на вибір.   

  • Індивідуальне менторство провідних європейських та українських науковців.

  • Заняття з академічної англійської та письма.

  • Можливість отримати стипендію розміром 800 євро на дослідницький проєкт про події в Україні. Найкращі роботи опублікують на сайті міждисциплінарного веб-журналу Visible Ukraine.

  • Найкращі студенти поїдуть до літньої школи, яка пройде у Львові та Будапешті.

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ