ДО 800 000 ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ

КОЛИ: на постійній основі

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: місцеве самоврядування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Заявку можуть подати зацікавлені українські муніципалітети з чисельністю населення від 60 000 до 500 000 жителів (станом на початок 2022 року). 

Заявники: проєктну заявку, спрямовану на відновлення базової та допоміжної інфраструктури бізнесу можуть подати муніципалітети (сільські, селищні, міські ради) з населенням від 60 000 до 500 000 осіб у тісній співпраці з місцевою бізнес-спільнотою, представленою бізнес-членськими організаціями та неурядовими організаціями.

Можливості

В межах вищезгаданого проєкту очікується, що місцеві органи влади зможуть залучити ресурси на підсилення власної відповідальності на врегулювання спричиненої війною кризи, що також позитивно вплине на підприємства та населення вцілому, сприятиме стимулюванню сталого відновлення місцевої економіки, подальшому розвитку, а також залученню громадян до процесів прийняття рішень.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ