ДО 80 000 ГРН ДЛЯ ОГС В РАМКАХ КОНКУРСУ ГРАНТІВ “ДОЛАЮЧИ РОЗЛОМИ В ГРОМАДАХ”

КОЛИ: до 1 червня 2023 року

ДЕ: Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Одеська та Дніпропетровська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Участь у конкурсі на отримання грантів можуть приймати ОГС (ГО, БО, БФ), які є юридично зареєстровані, а також самоорганізовані групи та волонтерські ініціативи, які не мають юридичної реєстрації, а також релігійні організації. Заохочується подання проєктів від об’єднаних консорціумом організацій, які мають меморандум про співпрацю та працюють в громадах реалізації проєкту. 

Вимоги до ОГС та самоорганізованих груп, які будуть приймати участь в конкурсі

  • Гранти будуть надаватися для реалізації в громадах відповідно до географії реалізації проєкту зазначеної вище в  Одеській, Хмельницькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Дніпропетровській областях.

  • Перевага буде надаватися громадам в яких реалізується проєкт та які мають налагоджену співпрацю в рамках проєкту з місцевими організаціями Карітас: Одеса,  Кам’янське, Волинь, Хмельницький, Жовква, Коломия

  • Участь у конкурсі можуть приймати юридично зареєстровані – громадські організації, благодійні фонди/організації, релігійні організації

  • Самоорганізовані групи та волонтерські ініціативи можуть подаватися до участі в конкурсі разом з зареєстрованою партнерською організацією,  яка виступає партнером-представником ініціативної самоорганізованої групи/волонтерської ініціативи  задля вирішення проблеми чи реалізації проєкту, при цьому має бути надано меморандум про співпрацю між зареєстрованою організацією та самоорганізованими групами про спільну діяльність. Такий формат консорціуму декількох організацій, самоорганізованих груп  та волонтерських ініціатив заохочується до участі в конкурсі  для посилення соціальної згуртованості в громадах

  • Зареєстровані ГО, БО, БФ, РО повинні надати всі реєстраційні документи (статут, код неприбутковості, тощо) 

  • Бажано мати досвід реалізації соціальних проєктів 

  • Мати перелік та резюме (CV) експертів команди, якщо є

  • Бажано мати налагоджену співпрацю з органами місцевого самоврядування, іншими ОГС та місцями проживання ВПО (притулками, місцями компактного проживання)

  • Перевага буде надаватися ОГС, які мають налагоджену співпрацю з мережею благодійних фондів Карітас та пройдуть тренінги, організовані місцевими організаціями мережі Карітас.

Можливості

Гранти можуть покривати витрати на обладнання, легкі ремонти, матеріали для соціальних ініціатив (закупівля канцтоварів, матеріалів для творчості, тощо), проведення заходів для реалізації психосоціальної підтримки ВПО, тих хто повернувся в громаду та вразливих груп, проведення просвітницьких заходів з соціальної згуртованості та превенції конфліктів, тощо. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ