ДО 8 000 000 ГРН ДЛЯ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

КОЛИ: до 20 жовтня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: сільське господарство

Можливості Програми

Діяльність в рамках кожного субгранту повинна сприяти та забезпечити, щонайменше, досягнення таких результатів:

  1. Кількість нових або покращених послуг          1000 од (для кожного субгранту), які отримали цільові ММСП в результаті підтримки (в сфері автоматичного заповнення заявки, використання електронного документообігу,  онлайн ідентифікації та відкриття рахунків і т.д.).

  2. Кількість поданих заявок на фінансування чи державний грант  500 од. та сума поданих заявок 1000 млн грн., яке здійснено з допомогою підтриманих онлайн-інструментів.  

  3. Кількість підтриманих/затверджених заявок на фінансування 200 од. на суму 400 млн грн (для кожного субгранту), які подані з допомогою підтриманих онлайн-інструментів.

  4. Підтримані ММСП інвестували у свій бізнес загальну суму 120 млн. грн. (для кожного субгранту) (наприклад, капітальні інвестиції на будівництво сховища для зберігання, техніка, обладнання, що використовується для післязбиральної трансформації або переробки сільськогосподарської продукції та транспортування сільськогосподарської продукції до ринків).  

Заявки на одержання субгранту, які показують найбільш суттєвий вплив на ММСП, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання субгранту. Саме тому заявки обов’язково повинні включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ