ДО 750 000 ГРН — ГРАНТОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ЖІНОЧИХ/ФЕМІНІСТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ “БУДЬ ЇЇ ГОЛОСОМ”

ДЕДЛАЙН: 13 травня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, для жінок

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Пріоритет 2. Висвітлення ефективних практик роботи жіночих організацій, а також системних змін, до яких призводить ця робота

Планується підтримати проєкти, які візуальними засобами розповідатимуть про результати роботи жіночих/феміністичних організацій за визначеною тематикою.

Це можуть бути історії бенефіціарок, позитивні зміни, яких вдалось досягти завдяки ініціативам організації, досвід громад, де впроваджено гендерно-чуйні підходи тощо.

Проєкти можуть передбачати проведення фото виставок, створення відео матеріалів, перформенсів тощо (формат проектів не обмежується зазначеним).  

Сума: до 370 000 грн

Термін реалізації проекту: 10 місяців

Для кого

Участь у конкурсі можуть брати: жіночі/феміністичні організації з усіх регіонів України, які мають чітку спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та просування гендерної рівності, а також не пов’язані з державними установами та політичними партіями. Передбачається, що організація-заявниця, яка бере на себе відповідальність за адміністрування гранту, має попередній досвід роботи (бажано від 2 років).

Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їхні права.

В межах конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок (такі як підприємниці, вчительки) і не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу.

Дедлайн

Заповніть онлайн-аплікаційну форму на сторінці конкурсу на сайті УЖФ до 13 травня 2024 року.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ