ДО 6 000 ЗЛОТИХ БРУТТО/ 1 400 ДОЛАРІВ США – СТИПЕНДІЯ GEOP ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ У ГРУПІ РИЗИКУ

КОЛИ: 18 листопада 2022 року.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Усвідомлюючи необхідність термінової підтримки українських науковців перед обличчям російської агресії, POLIN Museum пропонує одну 12-місячну стипендію GEOP для українських науковців у групі ризику.

Музей «ПОЛІН» – установа публічної історії, служить мостом між академією та громадськістю. Наша глобальна освітня програма підтримує дослідницькі стипендії, які відкриті для вчених і академіків, які вивчають будь-який аспект східноєвропейського єврейства в будь-якій дисципліні, включаючи історію, мову та літературу, культурологію, музику, історію мистецтва, музеєзнавство та дослідження пам’яті тощо.

Стипендія Ukrainian Scholars at Risk Fellowship заснована Global Education Outreach Programme (GEOP) для підтримки українських науковців, які, шукаючи безпеки для себе та своїх родин, покинули свої домівки через війну, а також для підтримки тих, хто залишився в Україні. під час війни та дозволити їм та їхнім родинам бути в безпеці, щоб продовжувати свою роботу. Оскільки Музей POLIN є культурною та дослідницькою установою, яка популяризує історію та культуру польського єврейства, його стипендії відкриті для науковців/академіків із ступенем доктора філософії або його еквівалентом, які вивчають будь-яку сферу, пов’язану зі східноєвропейськими євреями, наприклад історію, культурологію, музику. , історія мистецтва, громадська історія, музеологія, дослідження пам’яті або суміжні галузі.

Сума

Стипендіат, який проводить дослідження на місці у Варшаві, отримуватиме щомісячну винагороду в розмірі 6000 злотих брутто (приблизно 1400 доларів США) протягом 12 місяців.

Стипендіат, який залишиться в Україні, отримуватиме місячну винагороду в розмірі 5500 злотих брутто (приблизно 1200 доларів США) за той самий період. 

Можливості

Виплата стипендії у розмірі 1200-1400 доларів США протягом 12 місяців.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ