ДО 50 000 ДОЛ — ГРАНТИ ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ ПОСОЛЬСТВА США В КИЄВІ

КОЛИ: 7 червня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, місцеве самоврядування, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Громадські активісти, представники місцевої та центральних органів влади, представники та лідери вразливих груп населення, журналісти, особи, які приймають рішення, регіональні чи національні лідери думок.

Подавати заявки можуть українські неурядові організації, зареєстровані відповідно до законодавства України, які мають досвід роботи у сфері реалізації проектів.

Прибуткові або комерційні організації, державні установи, іноземні організації, фізичні особи не мають права приймати участь в грантовому конкурсі.

До розгляду приймається лише одна проектна заявка від організації. Якщо організація подасть декілька проектних пропозицій, жодна з них не буде приймати участь у конкурсі.

Для того, щоб мати право на отримання гранту, всі організації повинні мати унікальний ідентифікаційний номер (UEI): деталі ТУТ.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ