ДО 5 000 ЄВРО ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

КОЛИ: до 17 жовтня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: товарний бізнес

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Грантова програма є відповіддю на виклик перед малими та середніми українськими підприємствами, що змушені шукати нові можливості для збереження власного бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні.

Метою цього конкурсу є комплаєнс підтримка українських SMEs в процесі їх підготовки до виходу на європейський ринок, отримання інвестування чи фінансових грантів від міжнародних інституцій, пошуку нових контрагентів в Європі. Така підтримка буде здійснюватися шляхом через залучення консалтингових компаній-учасниць Мережі, які проведуть аналіз стану комплаєнс-системи компанії-грантера, підготують рекомендації щодо покращення та допоможуть впровадити їх в життя, використовуючи наявні інструменти Мережі. Також в межах підтримки може бути здійснено фінансування підвищення кваліфікації працівників компанії з питань антикорупції, чесної та прозорої бізнес-поведінки; підбору комплаєнс спеціаліста у разі прийняття рішення про запровадження такої посади; інших заходів, якщо їх здійснення сприятиме розвитку комплаєнс-системи бізнесу.

Для кого

Для юридичних осіб, представників малого та середнього бізнесу.

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ