ДО 40 000 ЄВРО — ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ “CULTURE HELPS”

КОЛИ:  10 квітня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ:  культура

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Кандидати мають знаходитися в Україні або в інших країнах Креативної Європи (усі країни-члени ЄС та деякі країни з-поза меж ЄС) та відповідати одній з наступних категорій:

  • Неприбуткові організації.

  • Публічні чи приватні органи у випадку, якщо вони: можуть надати підтвердження неприбуткового статусу; проєктна пропозиція не буде приносити прибутку.

  • Принаймні один із заявниць та заявників повинен активно працювати над інтеграцією людей, що були вимушені покинути домівки через війну, у нові спільноти через культуру, зокрема працювати із сім’ями та дітьми.

  • Заявниці та заявники не повинні отримувати іншого фінансування від програм Креативної Європи для проєкту(ів), на які вони подають заявку.

Подаватися можна командою з 2 або 3 організацій. У кожній колаборації має бути щонайменше один партнер з України та один партнер з іншої країни Креативної Європи.

Організації, які не мають партнерів і хочуть податися на грант можуть взяти участь у серії онлайн-зустрічей, на яких ми будемо допомагати із пошуком партнера та  підготовкою проєктної заявки. Зустрічі відбудуться 20 лютого та 5 березня 2024 року о 15:00 за Берліном / 16:00 за Києвом.

Крім того, ви можете приєднатися до каналу Slack – онлайн-платформи для обміну та знайомства з потенційними партнерами по співпраці: culturehelps@zusaculture.org.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ