ДО 4 000 ЄВРО НА МІСЯЦЬ – ГРАНТИ СОЛІДАРНОСТІ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ВІД EMBO

КОЛИ: 15 лютого 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Кандидати повинні проводити дослідження в одній із предметних областей EMBO . Вчені-медики або вчені, які працюють у галузях, пов’язаних із загальними предметними областями EMBO , мають право подати заявку.

Заявки приймаються від науковців:

  • почати/закінчити кандидатську роботу;

  • для докторантури;

  • для тривалих наукових стажувань науковців на рівні професора/групника.

Кандидати повинні бути зареєстровані в університеті країни зі збройним конфліктом, наприклад, в українському університеті чи науково-дослідному інституті, і повинні мати підтвердження статусу біженця.

Абітурієнти, які вже працюють у приймаючій лабораторії, повинні були працювати там після початку війни.

Кандидати повинні мати дозвіл відповідної лабораторії, розташованої в Хорватії, Чеській Республіці, Естонії, Греції, Угорщині, Італії, Литві, Люксембурзі, Польщі, Словенії та Туреччині, щоб прийняти їх.

Можливості

Грант призначений для покриття витрат на проживання в країні перебування. Грант солідарності EMBO не покриває гонорарів, накладних витрат, коштів на витратні матеріали чи будь-яких інших фінансових виплат керівнику чи інституту, що приймає. Ставка стипендії залежить від країни, яку відвідуєте, і початкового рівня та може підлягати оподаткуванню.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ