ДО 36 500 ДОЛ США – ГРАНТИ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНИХ ІНІЦІАТИВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ СОЦІАЛЬНОЮ ЗГУРТОВАНІСТЮ

КОЛИ: до 12 квітня 2023 року включно

ДЕ:  Білоцерківська  та Іванківська (Київська обл.), місто Чернігів та Прилуцька громада , Полтава та Кременчуцька громада.

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ІНІЦІАТИВНІ ГРУПИ, ЯКІ:

 • Нараховують щонайменше 12 людей, серед яких обов’язково є представники соціально вразливих груп, таких як національні меншини, люди з інвалідністю тощо, а також представники різних професійних груп, місцевої влади, люди різного віку та інші активні мешканц громади. Обов’язкова частка жінок у складі ініціативної групи має становити не менше ніж 40% від загальної кількості.

 • Мають попередній план та ідеї соціальних, культурних, освітніх заходів соціального згуртування, зокрема заходи з підготовки до зими, будівництво або відновлення пошкодженої інфраструктури громади (напр., дитячих майданчиків, пам’ятників тощо), відновлення соціальних послуг або організацію соціально значущих заходів, неформальну освіту та інші заходи, спрямовані на підтримку інтеграції ВПО у приймаючі громади, підтримку осіб, що повернулися у свої громади, та зменшення стигматизації вразливих груп населення.

 • Розташовані в Білій Церкві (Київська обл.), Іванкові (Київська обл.), Чернігові , Прилуках (Чернігівська обл.), Полтаві (Полтавська обл.) та Кременчуці (Полтавська обл.) або населених пунктах поблизу.

Можливості

Діяльність громади може включати наступні ініціативи та заходи:

 • заходи, які сприятимуть інтеграції ВПО, національних меншин та етнічних груп, а також людей з інвалідністю, наприклад, проведення фестивалів, виставок, концертів тощо;

 • запуск нових соціальних послуг для всіх жителів громади: дитячої кімнати на базі об’єкту соціальної інфраструктури, інноваційних послуг на базі бібліотеки, кімнати психологічного розвантаження, соціального простору для громади та громадських організацій на базі культурного центру чи іншого об’єкта тощо;

 • волонтерські ініціативи:щомісячні прибирання місцевого парку, фарбування паркану біля школи тощо;

 • заходи, спрямовані на адаптацію середовища до потреб людей з інвалідністю;

 • послуги із перенаправлення щодо юридичних аспектів до інших організацій, що їх надають у громаді;

 • адвокаційні кампанії, спрямовані на захист прав ВПО;

 • заходи, які сприятимуть впровадженню гендерно-чутливих підходів та недискримінаційних практик;

 • заходи, які сприятимуть розвитку молодіжних та інклюзивних ініціатив тощо.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ