ДО 340 000 ГРН — КОНКУРС МАЛИХ ГРАНТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З РОЗВИТКУ МЕДІАЦІЇ

ДЕДЛАЙН: 15 липня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Дедлайн

1. Подання концепції здійснюється до 15 липня 2024 року шляхом її направлення разом із супровідними документами на наступну електронну адресу: consent.uam@mediation.ua.

У темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Концепція “Назва вашої організації”. Концепція подається українською мовою та має бути викладена в обсязі до 5-ох сторінок згідно форми Концепції. До концепції додаються:

  • копія витягу із ЄДРПОУ;

  • копія рішення про включення організації до реєстру неприбуткових організацій.

Оскільки, вказана грантова програма реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, то заявник разом із подачею концепції має підтвердити готовність дотримання положень стандартних умови, що застосовуються до грантових контрактів на зовнішню діяльність, що фінансуються Європейським Союзом ТУТ.

Заявники, які успішно пройдуть етап відбору концепції будуть повідомлені про це електронною поштою та отримають форму Заявки до 1 серпня 2024 року.

Форма концепції ТУТ

2. Подання заявки здійснюється до 20 серпня 2024 року шляхом її направлення разом із супровідними документами на наступну електронну адресу: consent.uam@mediation.ua.

У темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Заявка “Назва вашої організації”. Заявка подається українською мовою та має бути викладена згідно отриманої форми Заявки. 

У разі виникнення питань в рамках цього оголошення, просимо звертатися за електронною адресою: consent.uam@mediation.uaУ темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Запитання”. Про результати розгляду заявки буде повідомлено до 10 вересня 2024 року. 

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ