ДО 300 000 ЄВРО НА СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙ У ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ В РАМКАХ ПРОЄКТУ DRG4FOOD

КОЛИ: до 11.12.2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: харчова промисловість, бізнес, наука і дослідження, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

До відкритого конкурсу запрошуються міждисциплінарні консорціуми, що складаються з 2-3 організацій, включаючи стартапи, МСП, дослідницькі організації, університети, користувачів, які впроваджують технології, і користувачів у харчовому секторі, з упором на неурядові організації та асоціації споживачів. Консорціуми повинні продемонструвати здатність розробляти керовані даними рішення, узгоджені з цілями цифрової відповідальності, і активно взаємодіяти з кінцевими користувачами для формування технічних вимог і вдосконалення пілотної діяльності. Діють конкретні умови консорціуму.

Консорціум

DRG4Food – Open Call #1 прагне підтримати проекти, розроблені консорціумом, що складається з 2-3 партнерів,

> Мікро-, малі та середні підприємства (МСП), у тому числі стартапи, що розробляють керовані даними рішення у сферах відстеження харчових продуктів, цільового харчування та вибору їжі споживачами.

> Дослідницько-технологічні організації (RTO) та університети та інші некомерційні дослідницькі організації, які працюють над розвитком найсучасніших технологій і вирішенням проблем, ґрунтуючись на таких принципах, як відкритість, орієнтація на користувача, суверенітет і довіра

Разом вони повинні продемонструвати свою здатність залучати користувачів і робити внесок у головну місію просування цифрової трансформації та інновацій, що керуються даними, з особливим наголосом на правах на дані та цілях цифрової відповідальності. Це досягається за допомогою стислих дослідницьких циклів, спрямованих на виявлення та плекання найбільш перспективних ідей.

Можливості

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ