ДО 300 000 ГРН — КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ОГС “МОНІТОРИНГ ВІДБУДОВИ” В РАМКАХ ПРОЄКТУ “КОНТРОЛЬ ВИТРАТ НА ВІДНОВЛЕННЯ”

ДЕДЛАЙН: 30 квітня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Конкурс 2. “Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях”

Моніторинг закупівель буде здійснюватись відповідно до ухваленої ІЕД методології. Моніторинг повинен передбачати аналіз документації об’єкту, що відбудовується, рішень місцевого органу влади щодо відбудови об’єкту, збір інформації щодо джерел фінансування відбудови через інформаційні запити органам влади та відкриті джерела, аналіз вимог тендерної документації, оцінку пропозицій учасників тендеру, аналіз проєктно-кошторисної документації, аналіз укладеного договору.

Проєктна діяльність має передбачати інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (розсилку матеріалів проєкту, повідомлення в соціальних мережах, ЗМІ тощо).

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які:

  • мають статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 3 місяців станом на дату подання грантової заявки;

  • спроможні впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);

  • мають два або більше інформаційні канали (сторінка у фейсбуці, телеграмі, твіттері, вайбері, інстаграмі, веб-сайт тощо).

З огляду на складність моніторингу закупівель у сфері відбудови та відновлення до цього конкурсу запрошуються організації з підтвердженим досвідом аналізу публічних закупівель.

Однак, відсутність досвіду у сфері моніторингу закупівель саме у сфері відбудови не буде значним недоліком під час розгляду заявок, але перевага надаватиметься ГО, які раніше вже реалізовували подібні проєкти або ж пройшли тренінги / навчання з моніторингу закупівель.

Середній розмір гранту: 300 000 грн

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ