ДО 300 000 ГРН — ГРАНТИ ДЛЯ ОГС НА МОНІТОРИНГ ВІДБУДОВИ (ІЕД)

ДЕДЛАЙН: 31 липня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури

Сума гранту: 250 000 грн.

Моніторинг повинен передбачати аналіз документації об’єкту, що відбудовано, рішень місцевого органу влади щодо відбудови об’єкту, фізичне відвідування об’єкту відбудови, комунікацію з органами влади та власником об’єкту відбудови щодо процесу реконструкції, інтерв’ю / фокус-групи з жителями громади щодо їх точки зору на необхідність, масштаби та якість відбудови об’єкту, збір інформації щодо джерел фінансування відбудови через інформаційні запити органам влади та відкриті джерела.

Обов’зковими є фотографії відбудованого об’єкту (за можливості також зробити відеозйомку), щоб проілюструвати окремі елементи моніторингу відбудови об’єктів – зокрема з точки зору безбар’єрності та енергоефективності.

Результати моніторингу кожного об’єкта, а саме заповнені відповідно до Методології паспорти та анкети об’єктів, мають бути представлені на Порталі великого відновлення – Big Recovery Portal. Для визначення переліку об’єкту потрібно переконатись, що вони не включені в моніторинг інших грантистів Грантового конкурсу.

Окрім іншого, серед активностей запропонованих проєктів має бути діяльність, що має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (розсилку матеріалів проєкту, повідомлення в соціальних мережах, ЗМІ тощо).

За результатами моніторингу мають бути написана щонайменше одна історія успіху відбудови (або проблеми, якщо успіху не сталося), заповнено паспорт кожного об’єкту та розроблену грантодавцем анкету за кожним з об’єктів відповідно до ухваленої методології. Результати проєкту важливо представити на публічному заході (онлайн, оффлайн або в гібридному форматі).

Отримувач гранту відповідає за моніторинг стану впровадження проєкту та оцінювання його результатів, дотримання комунікаційної політики та брендування проєктів відповідно до правил ЄС. Отримувач гранту подаватиме звіти про перебіг проєкту форматі, визначеному ІЕД.

Деталі ТУТ

Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях

Сума гранту: 300 000 грн.

Моніторинг повинен передбачати аналіз документації об’єкту, що відбудовано, рішень місцевого органу Моніторинг повинен передбачати аналіз документації об’єкту, що відбудовується, рішень місцевого органу влади щодо відбудови об’єкту, збір інформації щодо джерел фінансування відбудови через інформаційні запити органам влади та відкриті джерела, аналіз вимог тендерної документації, оцінку пропозицій учасників тендеру, аналіз проєктно-кошторисної документації, аналіз укладеного договору.

Результати моніторингу кожного об’єкта, а саме заповнені відповідно до Методології паспорти та анкети об’єктів, мають бути представлені на Порталі великого відновлення – Big Recovery Portal. Для визначення переліку об’єкту потрібно переконатись, що вони не включені в моніторинг інших грантистів Грантового конкурсу.

Проєктна діяльність має передбачати інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (розсилку матеріалів проєкту, повідомлення в соціальних мережах, ЗМІ тощо).

За результатами моніторингу мають бути написані щонайменше одна історія успіху відбудови (або проблеми, якщо успіху не сталося) та моніторинговий звіт.

Результати проєкту важливо представити на публічному заході (онлайн, оффлайн або в гібридному форматі).

Отримувач гранту відповідає за моніторинг стану впровадження проєкту та оцінювання його результатів, дотримання комунікаційної політики та брендування проєктів відповідно до правил ЄС. Отримувач гранту подаватиме звіти у форматі, визначеному ІЕД.

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ