ДО 30 000 ЄВРО — ГРАНТИ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЄКТІВ З ПИТАНЬ БІЖЕНЦІВ HUMAN MOBILITY INITIATIVE

КОЛИ:  22 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ:  громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Загальна мета грантового конкурсу – підтримати організації, очолювані мігрантами/біженцями, та організації, що займаються захистом прав мігрантів/біженців, у їхній роботі, спрямованій на вплив і спільне просування порядку денного трансформації міграційної політики.

Цей конкурс підтримує проекти, що включають або науково обґрунтовані дослідження, збір та аналіз даних, або адвокацію та кампанії, спрямовані на захист прав мігрантів та біженців. 

Приклади тем для досліджень/адвокації наведені в Посібнику для заявників. Однак, будь ласка, зверніть увагу, що заявники можуть запропонувати інші теми, які мають відношення до прав біженців/мігрантів у їхньому контексті/місцевості.

Це міжнародний конкурс, відкритий для всіх регіонів, включаючи Африку, Америку, Близький Схід і Європу. Однак пріоритет надаватиметься країнам, де є операційні офіси та/або програми Oxfam: Україна входить до їхнього числа.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ