ДО 3 350 000 ГРН — ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ З ПІДВИЩЕННЯ ДОВІРИ МІЖ МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ, УСТАНОВАМИ ТА ГРОМАДЯНАМИ, ФОНД “ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ”

ДЕДЛАЙН: 12 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Програма «Фонд «Партнерство за сильну Україну»» (ФПСУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл», оголошує конкурс проєктних пропозицій щодо реалізації заходів з підвищення довіри між місцевою владою, місцевими установами, що забезпечують  громадську безпеку (такими як поліцейські офіцери громади (ПOГ) та патрульна поліція), та громадянами, просуваючи підхід «орієнтований на громаду» до розуміння та забезпечення безпеки на територіях, які перебували під російською окупацією понад шести місяців, а також на  прифронтових або прикордонних з росією або білоруссю територіях.

Цілі гратів: підтримка безпеки громад в Охтирці (Сумська область), Ізюмі (Харківська область) і Великоолександрівці (Херсонська область).

Конкретні результати:

  1. Органи Місцевої влади (ОМС) і поліція беруть участь у структурованому діалозі з громадами, ОГС тощо задля визначення пріоритетів публічної безпеки та процесу відновлення. 

  2. ОМС та місцеві надавачі послуг за підтримки ФПСУ працюють над забезпеченням локальних пріоритетів безпеки та відновлення, визначених громадянами.

  3. Поліція реагує на потреби громад, зокрема, на побутове насильство (ПН), та сексуальне і гендерно-зумовлене насильство (СГЗН), реалізуючи превентивні заходи.  

  4. ОГС підтримують зусилля поліції та органів місцевого самоврядування щодо залучення громадян (наприклад, шляхом організації та сприяння структурованому діалогу).

  5. ОГС підтримують процес розбудови потенціалу поліції та ОМС з чутливих питань громадської безпеки (наприклад, ПН, СГЗН, поводження з жертвами тощо) та відслідковують прогрес.

  6. ОГС сприяють діалогу всередині громад і між ними для зниження напруженості на територіях, які тривалий час перебували в умовах окупації.

Проміжні результати:

• 10 діалогових сесій (планова к-ть в кожній з цільових громад: 3-4)

• 3 Плани дій з громадської безпеки ПД (CAP) (1 на кожну з цільових громад),список пріоритетів

• 9 пріоритетів ідентифікованих в ході діалогових сесій і відображених в ПДГ (планова к-ть діалогових сесій в кожній з цільових громад: 3)

• 9 зустрічей з оцінки прогресу, планування подальших кроків, моніторингу і навчання (3 в кожній з цільових громад)

• 6 тренінгів/заходів з розбудови потенціалу (планова к-ть в кожній з цільових громад: 1)

• 6 освітніх заходів (планова к-ть в кожній з цільових громад: 2)

Сума

ФПСУ планує виділити гранти на суму близько 10,000,000 грн. Очікується, що сума кожного гранту може коливатися від 2,000,000 грн та 3,350,000 грн. Остаточна сума гранту залежатиме від конкретних грантових заходів і результатів фінальних переговорів, тому може бути меншою чи більшою за зазначену вище. Просимо учасників подавати свої бюджетні пропозиції лише в межах зазначеного діапазону, інакше заявка може бути відхилена на першому етапі розгляду. Очікується, що строк дії грантів за цим конкурсом не перевищуватиме 4-5 місяців. Реалізація грантових проєктів має розпочатися якомога швидше та завершитися не пізніше 31 липня 2024 року.

Деталі

Додаток А – Форма грантової пропозиції

Додаток В – Детальна форма бюджету

Додаток С – Форма відбору партнерів Фонду

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ