ДО 3 000 КАНАДСЬКИХ ДОЛАРІВ НА ТРЕВЕЛ ГРАНТИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ “ГОЛОС ЖІНОК І ЛІДЕРСТВО – УКРАЇНА”

КОЛИ: до 30 грудня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Український Жіночий Фонд оголошує постійно діючий конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Про Проєкт:

«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice and Leadership. Проєкт підтримує жіночі правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування гендерної рівності в Україні.Проєкт досягає визначеної мети через реалізацію трьох завдань:

  • Підтримка організаційної спроможності та сталості жіночих громадських організацій в Україні, особливо тих, які представляють інтереси вразливих та маргіналізованих груп жінок і дівчат

  • Підвищення ефективності жіночих громадських організацій в адвокації, а також розробці та впровадженні локальних, місцевих і національних ініціатив, спрямованих на захист прав жінок та просування гендерної рівності.

  • Посилення національних та місцевих жіночих/феміністичних мереж, коаліцій і платформ, які впливатимуть на запровадження ґендерної-чутливих змін та впровадження ґендерно-чутливої політики в Україні.

Проєкт реалізовується в усіх областях України.

Мета конкурсу – забезпечення активної участі представниць жіночого/феміністичного руху в національних та міжнародних  заходах (конференціях, семінарах тощо) задля підвищеннявидимості рухупідтримки участі українських жінок у глобальному феміністичному русіпросування порядку денного  жіночого/феміністичного руху України.

Сума

Сума грантудо 3 000 канадських доларів (еквівалент в грн.).

Можливості

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» посилює навички жіночих організацій та інших стейкхолдерів жіночого/феміністичного руху для задоволення потреб широкого кола жінок і дівчат, включаючи маргіналізовані та вразливі групи, такі як постраждалі від війни та внутрішньо переміщені особи; жінки з інвалідністю; ЛГБТ+ жінки; ромські жінки та представниці інших національних меншин; сільські жінки, економічно вразливі жінки та інші різноманітні категорії, в тому числі молоді та літні жінки.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ