ДО 3 000 ДОЛ — ГРАНТОВА ПІДТРИМКА ДЛЯ ВТІЛЕННЯ МОЛОДІЖНОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ІНКУБАТОР CREATE (UNDP)

ДЕДЛАЙН: 7 липня 2024 року

ДЕ: Миколаївська, Сумська, Харківська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор, для молоді

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

За результатами інкубатора команди учасників та учасниць зможуть податися на конкурс мініініціатив від UNDP з розробленими у межах події ініціативами або іншими ініціативами, що підпадатимуть під пріоритети конкурсу, та отримати підтримку на їх утілення в розмірі до 3 000 доларів США, а також можливість претендувати на менторство від експертів та експерток  інкубатора. Звертаємо вашу увагу, що UNDP буде підтримано тільки некомерційні ініціативи*.

Серед пріоритетів конкурсу проєктів ціього року — розвиток цивільної волонтерської діяльності й посилення участі молоді у процесах прийняття рішень в громаді та процесах відновлення.

Сорок учасників/-ць інкубатора буде обрано за результатами перегляду заявок з урахуванням збалансованого обласного представництва, гендерного розподілу та сфери діяльності за майбутнім проєктом. Звертаємо вашу увагу на те, що організатори будуть зв’язуватися лише з обраними учасниками та учасницями.

Усі витрати — проїзд (у межах встановленого ліміту), проживання та харчування на час інкубатора — покриватимуться UNDP. Під час інкубатора будуть дотримані всі заходи безпеки.

Звертаємо увагу, що інкубатор спрямовано на пошук нових креативних рішень. В межах інкубатора не будуть підтримані ініціативи зі створення та облаштування просторів.

Дедлайн

Прийом заявок для участі триватиме до 7 липня 2024 року.

Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ