ДО 25 000 ДОЛ США В РАМКАХ ПРОЄКТУ “МОЛОДЬТУТ: СТВОРИ ПРОСТІР МОЛОДІЖНИХ ПЕРСПЕКТИВ У СВОЇЙ ГРОМАДІ”

КОЛИ: до 23:59 15 січня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

До участі запрошуються діючі молодіжні центри з усіх областей України.

Молодіжні центри мають бути представлені мінімум з 3 осіб та мати в своєму складі мінімум двох молодих людей віком від 18 до 35 років.

Молодіжний центр, що подається на конкурс має бути юридичною особою, будь-якої форми власності та представленим власною громадською чи благодійною організацією, яка буде грантоотримувачем коштів на реалізацію проєкту з посилення спроможності молодіжних центрів. У випадку, якщо відібраний молодіжний центр на момент подачі заявки на участь в проєкті не матиме своєї організації, молодіжний центр зобов’язується її створити до моменту початку навчання (орієнтовно березень 2023 р.).

В рамках оголошеного конкурсу буде відібрано до 15 молодіжних центрів, що візьмуть участь в програмі «Мріємо та діємо» в період орієнтовно з лютого 2023 року до травня 2024 року.

Можливості

Підтримка центрів у наступних напрямках роботи:

  • Розширення переліку послуг та створення якісних заходів, що відповідатимуть запитами сучасної молодої людини;

  • Створення безпечного середовища в молодіжному центрі, забезпечення рівного доступу до можливостей;

  • Залучення та робота з різними цільовими групами молоді;

  • Формування системи даних, яка допоможе аналізувати прогрес у досягненні запланованих результатів, приймати обґрунтовані рішення та коригувати свою стратегію розвитку на основі отриманої інформації;

  • Ефективне звітування про вплив молодіжного центру за допомогою індексу поверненні інвестицій (ROI) для залучення фінансування та розбудови партнерств.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ