ДО 25 000 ДОЛ — ГРАНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА НЕЗАЛЕЖНИМИ МЕДІА УКРАЇНИ

КОЛИ: постійно

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Проєкти повинні бути ініційовані громадськими організаціями та незалежними медіа, які юридично зареєстровані, розташовані, переміщені до, та/або працюють з України й сусідніх країн. Залученість інших місцевих партнерів дозволяється та заохочується.

Можливості

Спираючись на більш ніж 15-річну допомогу GMF у розвитку демократії через Чорноморський фонд регіонального співробітництва, U3R переслідує три широкі цілі.

По-перше, це допомагає українському громадянському суспільству та ЗМІ забезпечити безпосередню безпеку своїх співробітників; зберегти людські, організаційні та технічні можливості; та забезпечити безперебійну роботу.

По-друге, він працює над підвищенням стійкості українського суспільства, підтримуючи громадських діячів і медіа, які борються з дезінформацією, допомагають найбільш вразливим соціальним групам, підтримують реінтеграцію звільнених територій і внутрішньо переміщених осіб, а також беруть участь у навчанні ризикам та участі молоді.

По-третє, це сприяє якнайшвидшому та найсильнішому залученню українського громадянського суспільства та місцевих громад до планування зусиль з реконструкції, що фінансуються за міжнародне фінансування.

Все це U3R робить переважно через малі та середні гранти громадським ініціативам, організаціям громадянського суспільства та незалежним ЗМІ.

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ